Trzy kolory, podwójne głośniczki, mini-jack oraz złącze USB-C do wyboru: Logitech wprowadza na rynek pierwsze słuchawki dokanałowe przeznaczone dla graczy korzystających z PC, smartfonów i konsol do gier.

To wariant wcześniejszego modelu słuchawek G333 VR,gotowego do współpracy z goglami VR Oculus Quest 2 (zaprezentowanych pod koniec zeszłego roku). Podwójne głośniki umieszczone w każdej ze słuchawek rozdzielają emisję dźwięku na tony średnie i wysokie oraz basy, co powinno mieć dobry wpływ na jakość dźwięku. Na płaskim kablu umieszczono mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów ze znajomymi w takcie zabawy, a także przyciski sterujące, umożliwiające wstrzymywanie i wznawianie odtwarzania muzyki oraz wyciszanie dźwięku.

Słuchawki Logitech G333 możemy podłączyć do konsoli lub komputera za pośrednictwem mini-jacka 3,5 mm lub dołączonej przejściówki na złącze USB-C. W komplecie dostarczany jest futerał, obudowa słuchawek wykonana została z aluminium. Długość kabla to 1,2 m, w zestawie otrzymujemy niewielki pokrowiec przeznaczony do transportu słuchawek. Producent oferuje trzy wersje kolorystyczne G333 – czarną, biała oraz fioletową oraz trzy pary silikonowych nakładek. Za dokanałowe słuchawki dla graczy trzeba zapłacić ok. 50 USD – to zbliżona cena do innych modeli słuchawek z podwójnymi głośniczkami.

W zeszłym roku Logitech poinformował o partnerstwie z Riot Games, czego efektem było pojawienie się serii urządzeń KD/A: zestawu słuchawkowego Logitech G733, myszy gamingowej Logitech G305, mysz G502 oraz podkładki G840 i klawiatury GPRO. Do tych produktów dołącza teraz osobny wariant słuchawek dokanałowych Logitech KD/A G333.