Jeśli macie ochotę na zabawę w taktycznego, fabularnego RPG-a o walce z wirusami w pewnym szpitalu, w którym rolę sióstr, lekarzy i medyków pełnia futrzaste i opierzone stwory to przez najbliższe pół roku, odwiedzając stronę gry na itch.io będzie ku temu okazja.

Zabawa w After Midnight, grze nakreślonej zgrabnymi animacjami i przenoszącej walkę na taktyczne, turowe pola może zająć nawet 2-3 godziny. Całą rozgrywkę podzielono na dziesięć rozdziałów. Więc… nie ma na co czekać, do dzieła, sporo zarazków trzeba zwalczyć.

W rozgrywce dysponujemy trzema postaciami o odmiennych zestawach umiejętności. Podczas walki musimy nie dopuścić, by pojedynczy mikrob przedarł się przez naszą linię obrony i zaatakował pacjentów. Doktor Lisa potrafi być naprawdę niebezpieczna w bezpośrednim starciu. Pielęgniarka Maria służy drużynie w podreperowania zdrowia, a silny ratownik medyczny Robert potrafi razić wrogów z dystansu. Być może umiejętne połączenie tych cech da na przetrwać nocny dyżur i odkryć stojącą za nagłymi atakami chorób tajemnicę. After Midnight łączy strategiczną rozgrywkę turową grą logiczną, opakowane w fabułę w opowieści wizualnej.