Little Nightmares II jest sequelem gry z 2017 roku opracowanej przez szwedzkie Tarsier Studios, zaś wydawcą kolejny raz zostało Bandai Namco Entertainment.

Tym razem wcielasz się w chłopca imieniem Mono, śledząc losy Six, bohaterki znanej z części pierwszej. Postacie muszą skonfrontować się ze złem w skrywającej wiele pogrążonych w mroku sekretów Wieży Sygnałowej. Zadaniem Mono jest uchronić Six od koszmarnego fatum. Najważniejszą nowością w stosunku do poprzedniczki jest wchodzenie w interakcje głównego bohatera z Six. Nasza bratnia dusza [trochę szkoda, że Tarsier Studios nie porwało się o dodanie trybu kooperacji – przyp. red.] współpracuje z Mono podczas rozwiązywania zagadek i pokonywania pułapek. Little Nightmares 2 wyróżnia się zaskakującą fabułą, wspaniałym klimatem, urozmaiconymi możliwościami bohatera oraz specyficzną oprawą graficzną, która dzięki swojej unikatowości pozwala idealnie wczuć się w atmosferę horroru.

Premiery drugiej części Little Nightmares miała miejsce 11 lutego jednocześnie na komputerach PC oraz konsolach Xbox One, Switch i PS4. Jeszcze w tym roku gra ukaże się na PS5 oraz Xbox Series X/S.