GOG właśnie wystartował z letnimi ofertami o ograniczonych zapasach – co oznacza, że co sześć godzin możemy liczyć na bardzo duże zniżki wybranych tytułów, ale też w trakcie polowania na gry będzie trzeba się pospieszyć z zakupem.

Jednak najważniejszą wiadomością (obowiązująca do 15 czerwca i godziny 13:00) jest to, że GOG rozdaje Klątwę Pirata. Nie oznacza to, że serwis z grami chce nas przekląć, ale tyle, iż będziemy mieli okazję poznać jedną z najważniejszych bohaterek gier zręcznościowych – Shantae. Radzimy więc nie zwlekać i natychmiast skierować swoje przeglądarki na stronę GOG.

W drugim tygodniu Letniej Wyprzedaży GOG oprócz rabatów z limitowaną liczbą wyprzedawanych egzemplarzy w magazynach (na początek Frospunk 85% taniej) co 6 godzin (i Shantae, pamiętajcie o Shantae!) możemy także liczyć na sporo innych przecen bez limitów. To m.in. Doom II i Ultimate Doom z 70-procentową zniżką, przeceniony Dishonored, Fallout, Fallout: New Vegas, Werewolf, Dragon’s Dogma I wiele innych ciekawostek. GOG Summer Sale potrwa do 27.06.2022 r.