Jeśli macie ochotę na odrobinę świntuszenia w stylu Ala Lowe – to właśnie nadarza się ku temu niepowtarzalna okazja. Pierwsza część opowieści o łysiejącym Larrym Lafferze w sportowym garniturku właśnie pojawiła się w serwisie IndieGala za darmo. Opakowana dla wygody w silnik ScummVM.

Nie oczekujcie, że będzie to łatwa przygodówka. Być może bez porad z Internetu nie przejdziecie nawet kwestionariusza osobowego, weryfikującego wasz wiek. Ostatecznie dorośli rozpoznawani są na podstawie quizu z 1987 roku, co może nieco zaburzyć próby wskazania właściwych odpowiedzi.

Przygody Larry’ego, łysiejącego czterdziestolatka, który wciąż mieszka z matką, zaczynają się w chwili, gdy nasz bohater przenosi się do miasteczka Lost Wages w celu odnalezienia seksualnego spełnienia. Przekraczając próg Lefty’s Bar Larry ma tylko jedno w głowie – jest zdeterminowany, aby stracić dziewictwo. Pierwsza gra z długiej serii, stworzonej przez Ala Lowe’a oferuje sprośny humor, niezły scenariusz i opcje wpisywania poleceń z klawiatury (tego nie znajdziecie w najnowszych przygodówkach). Generalnie chodzi o zbieranie różnych przedmiotów, które mogą podpić serca wybranek Larry’ego.