Pełna przaśnych dowcipów i seksitowskiego humoru przygodówka kontynuująca opowieść z Wet Dreams Don’t Dry studia CrazyBunch przenosi swoje dowcipy na Androida i iOS. Ponoć będziemy przecierali ekrany (płacząc ze śmiechu oczywiście).

Wyceniona na 14,99 USD przygodówka wydana przez Assemble Entertainment da nam okazję ponownie zagłębić się w zawiłościach życia miłosnego Larry’ego i odwiedzić archipelag wysp Kalaua. W tle – opowieść o kochance Faith, która zaginęła bez śladu, a jedynym tropem jest sygnał nadawany przez jej PiPhone’a. Podczas zabawy spotkamy 40 nowych i starych znajomych, poznany również zupełnie nowe damskie towarzystwo. Tradycyjnie będziemy rozwiązywać zagadki o lekkim zabarwieniu erotycznym, brać udział w wydarzeniach o charakterze seksistowskim i słuchać dowcipów dotyczących seksualności.

Oprócz szczęśliwego finiszu – Lary Laffer wraz z Assemble Entertainment wspierają inicjatywę ShareTheMeal https://sharethemeal.org/en/, promując edycję gry w pakiecie Save the World (dostępną na PC w serwisie Steam za 44.99 USD). Edycja gry zawiera oficjalny soundtrack i cyfrowy artbook, a każdy zakup zapewnia dwa posiłki głodnym dzieciom z całego świata. Kontynuacja romantycznych podbojów Larry’ego jest dostępna także na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.