…to mniej niż 8 zł z wliczonymi już kosztami wysyłki. To brzmi jak nieustająca, całoroczna promocja na łącznie 11 numerów Pixela i 12 numerów PSX Extreme. I nie są to jedyne niespodzianki na literę P, jakie ma w swoim zanadrzu wydawca.

Podsumujmy: wydając 180 zł otrzymujemy dwa ekstremalnie dobre magazyny. Oba na literkę P: Pixel i PSX Extreme. Razem: 23 egzemplarze drukowane, Pocztą Polską dostarczane do skrzynek (też na P, przypadek?). Prenumerata (znów to P) wychodzi znacznie taniej od zakupu wydań kioskowych, bo średnio to 7,82 zł za egzemplarz, przy cenach salonowych na poziomie 14,50 (Pixel) i 9,99 (PSX Extreme). Żeby nie było jest w tym dealu jeszcze więcej P – bo wraz z prenumeratą Pixela i PSE otrzymamy jednocześnie podpisany imiennie PDF – cyfrową wersję każdego z drukowanych pism. Jeszcze mało P? No to dodajemy do tego wszystkiego plakat, namalowany przez Jakuba Różalskiego, a inspirowany dziełem Erica Chahiego – grą Another World. I jeszcze jedno P – każdy z szanownych Prenumeratorów (też na P) ma zagwarantowane wszystkie prezenty, które przydarzą się w całym okresie prenumeraty. Po zamówienia prenumeraty kierujemy przeglądarki na stronę sklepu Pixela, a w razie jakichkolwiek pytań – zadajemy je za pośrednictwem poczty elektronicznej, której adres również zaczyna się na literkę p – prenumerata@@idea-ahead.com.

Powodzenia w Polowaniu na Prenumeratę podwójnego P (Pixela i PSX Extreme). Ponieważ: promocja, PDF-y, plakat, prezenty i Pocztą Polską.