Futurystyczna gra przygodowa w klimatach noir została oparta na fabule oraz rozgrywce zawierającej elementy platformowe i zagadki związane z prowadzeniem śledztwa.

Producent – niemieckie studio DigiTales Interactive – porzucił tradycjną mechanikę point and click na rzecz systemu zaczerpniętego z dwuwymiarowych platformówek, a także zagadek i kwestii dialogowych ściśle powiązanych z fabułą. Historia przenosi nas w odległą przyszłość, do metropolii, w której dochodzi do głośnego morderstwa. Wcielamy się w Neila Conrada – agenta Centralnego Departamentu Śledczego. Po tym, gdy budzi go wiadomość o okropnej zbrodni, nie spodziewa się, że wkrótce wywróci ona jego życie do góry nogami…

W trakcie śledztwa zbieramy napotkane po drodze dowody, odnajdujemy poszlaki, zadajemy niewygodne pytania świadkom i potencjalnym sprawcom oraz układamy elementy w jedną całość, dopóki prawda nie wyjdzie na jaw. Z biegiem czasu w grze decyzje, przed którymi staniemy okażą się coraz trudniejsze do podjęcia, a nieliniowa opowieść zakończy się w zależności od naszych działań. Data premiery została zaplanowana na 2021 rok na komputerach PC (Steam).