Pełna wersja rozbudowana będzie o jedną dodatkową lokację.

The Blackout Club, horrorowa opowieść o grupie nastolatków, którzy próbują rozwikłać tajemnicę dziwnych wydarzeń mających miejsce w ich miasteczku, oryginalnie ukazał się w październiku 2018 roku, rozpoczynając Wczesny Dostęp. Teraz, w sam raz na premierę pewnego serialu o grupie nastolatków, którzy próbują rozwikłać tajemnicę dziwnych wydarzeń mających miejsce w ich miasteczku, gra przechodzi do pełnej wersji, rozrastając się przy okazji o dodatkową mapę.

Pomysł na The Blackout Club jest całkiem ciekawy – wszyscy mieszkańcy miasta lunatykują w nocy, robiąc rzeczy, których zupełnie nie pamiętają po przebudzeniu się następnego dnia rano, a gdy parę dzieciaków zaczyna się budzić w trakcie takich przechadzek i uświadamia sobie, że dzieje się coś złego, postanawia się zorganizować, by rozwikłać tajemnicę. Stawkę dodatkowo podbija zniknięcie bliskiego przyjaciela dzieciaków i brak wiary ze strony dorosłych.

Gra zawierać będzie proceduralnie generowane misje, pozwalające walczyć z czającym się w miasteczku złem. Można ją też dostać podczas wakacyjnej wyprzedaży na Steamie, gdzie przeceniona jest o 20% i kosztuje niecałe 60 złotych.