All in! Games wraz z The Knights of Unity z dumą ogłaszają, że Tools Up! będzie dostępny na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC już w tym roku!

W grze co-op Tools Up! maksymalnie czterech graczy (a w przyszłości nawet ośmiu) będzie musiało wyremontować kilka mieszkań zgodnie z zaleceniami ich właścicieli. Informacje o tym jak to zrobić  znajdziemy w pozostawionych przez nich planach. Ekipa remontowa nie ma zbyt wiele czasu, więc do pracy trzeba zabrać się od razu po rozpoczęciu rozgrywki. Będziemy: montować (bądź wyważać) drzwi, stawiać (bądź burzyć) ściany, a także rzucać workami z cementem, narzędziami i …współpracownikami. Na koniec jak na każdą szanującą się ekipę przystało – należy po sobie posprzątać.

Tools Up! to zabawna, kanapowa gra typu co-op dla wszystkich. To gra w którą możesz grać ze swoimi dziećmi, a nawet dziadkami.

Najważniejsze cechy gry:

  • Cztery postaci (to tylko na początek!), a jest ich o wiele więcej w dalszej rozgrywce.
  • Sam możesz wybrać co chcesz robić – nie popsujesz zabawy innym.
  • Tylko osoba która ma plan, może zmienić kąty kamery. Użyj go dla dobra…. LUB DLA ZŁA!
  • Utrudniaj pracę innym, rzucając w nich przedmiotami (możesz to robić również z innego pokoju)!

Zagraj ze znajomymi na czas w trybie Party i sprawdź, kto z was będzie najlepszą ekipą remontową.

Oczekujesz lodu, ognia lub szczeniąt? Nie? Cóż, powinieneś! W Tools Up! poziomy i środowiska są bardzo bogate i zróżnicowane więc… spodziewaj się niespodziewanego!

Dodaj grę do swojej listy życzeń na Steam: https://store.steampowered.com/app/1004490/Tools_Up/