Persona 5 to absolutna rewelacja. Właściwie to zdanie można odmieniać przez przypadki, ale serio – to jedna z najlepszych gier tej generacji. Nie sposób się do niej przyczepić. A taka koszuleczka z motywem z gry… kuszące…

Atlus wraz z Insert Coin Tees postanowił wypuścić nową linię koszulek, bluz oraz kurtek z motywami z Persony 5. Sam design ciuchów jest oparty na tym, co noszą bohaterowie w grze – zarówno na bardziej formalnych strojach, jak i na codziennych ubraniach. Zamawiać można pod tym adresem. Koszt są w miarę sensowne – od 25 do 100 dolarów. Trzeba też przyznać, że ubrania wyglądają naprawdę dobrze, są moim zdaniem stylowe i nie przesadzone, o co bardzo łatwo jeśli mówimy o licencjonowanym merchandise. Do tego dobrze odwzorowują ubiór bohaterów, a to kolejnym plus. Sam skusiłbym się na jedną z koszulek, albo nawet na kurtkę Jokera – tak dobrze wyglądają te ciuchy!

Warto też wspomnieć, że w 2020 roku na Zachodzie wyjdzie rozszerzona wersja gry, czyli Persona 5 Royal. Poniżej dla zainteresowanych galeria wspomnianych ubrań: