Fani serii gier z wszystkożernym Kirbym mogą uratować porwaną Waddle Dees na nowiutkim kontrolerze, a swoje Switche opakować w tematyczne pokrowce.

PowerA przygotowało rocznicowy zestaw dla fanów gier z serii Kitby – to zestaw akcesoriów złożony z pada i pokrowca na konsolę. Wzmocniony kontroler przewodowy już jest dostępny w sklepach w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, a pasujące do gier z Kirbym etui ochronne  na konsole Nintendo Switch (Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite) ma być dostępne w lipcu.

Apetycznie cukierkowo-kolorowy, licencjonowany Enhanced Wired Controller bije po oczach zestawieniem kirby’owego różu z błękitem (z możliwymi do zmapowania przyciskami i 10-metrowym, odłączanym kablem USB). Licencjonowany futerał na Nintendo Switch – modele OLED, Lite i klasyczny umożliwi wygodne i bezpieczne transportowanie konsoli. Ożywione odcieniami cukierkowego błękitu i różu etui jest tak samo urocze jak sam Kirby, do tego oferuje wbudowaną podstawkę, która ułatwi granie z konsolą ustawioną na stole. Szczegółowe informacje na stronie PowerA.