Do 14 lutego 2022 r. potrwa weekendowa przecena gier z serii Kingdom Come: Deliverance oraz rozszerzeń. Obniżki na Steamie  (70% na podstawową grę oraz edycję Royal i 60% na duże rozszerzenia). Za kompletną kolekcję zapłacimy mniej niż 100 zł.

Walentynki stały się też dla Warhorse Studios okazją do uczczenia czwartych urodzin gry (oraz międzynarodowego święta miłości i zakochanych), co oznacza udostępnienie dla posiadaczy gry dodatku The Amorous Adventure of Bold Sir Hans Capon za darmo. Na zachętę do wzięcia udziału w miłosnych przygodach dostaliśmy taki oto zwiastun:

The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon DLC opowiada o losach Jana Ptaszka, którego rozdziera tęsknota za najświeższym obiektem jego westchnień. Rzecz będzie się więc toczyć wokół prób zdobycia serca najpiękniejszej z niewiast (według gustu bohatera). Aby działania Jana były skuteczne musi on biegle władać sztuką uwodzenia, a my, odgrywając rolę Henryka, wesprzemy naszego druha w jego miłosnych podbojach.

Gra Kingdom Come: Deliverance jest dostępna w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, PlayStation 4 i Xbox One w edycji podstawowej oraz Royal Editon z kompletem dodatków DLC. W niedalekiej przyszłości ukaże się ona także na konsolę Nintendo Switch.