Ahoj piraci, gotowi na podróż na niezbadane morza i oceany? Oto nowy nowy zwiastun, który skutecznie podgrzeje atmosferę przed zbliżającą się premierą.

Kto nie marzył o tym, żeby zostać piratem? Wydawca Team17 Digital oraz deweloperzy ze studia 3DClouds postanowili spełnić właśnie takie fantazje, dlatego gracze będą mogli wieść piracki żywot w tytule King of Seas, o której wcześniej wspominaliśmy. Gra doczekała się nowego trailera, który zdradza zbliżającą się datę premiery, przewidzianą na 25 maja 2021 roku. King of Seas zapowiada się bardzo ciekawie i na wstępie warto zwrócić uwagę na fakt, że za każdym razem, kiedy rozpoczniemy nową grę, zostanie wygenerowany całkowicie nowy świat do eksplorowania i plądrowania. Dzięki temu każde podejście do tytułu będzie jak nowa przygoda, więc żywotność takiej gry automatycznie ulega istotnemu wydłużeniu. Jakby tego było mało, świat będzie dynamiczny i pod wpływem naszych działań ulegnie zmianom. Nawet poziom trudności dostosuje się do naszych poczynań, więc trzeba mieć się na baczności. King of Seas umożliwi posiadanie pięciu typów statków, a będzie to szalupa, bryg, fluita, fregata, galeon (ang. sloop, brig, flute, frigate, galleon). Każda zmiana statku daje nam inne możliwości i zbiór opcji personalizacji. Przed premierą 3DClouds udostępniło całkiem nowe demo gry na tej stronie S

Więcej informacji na temat King of Seas znajduje się na oficjalnej stronie Steam. Wszyscy zainteresowani mogą pobrać bezpłatne demo i przetestować grę jeszcze przed premierą.