Marka należąca do Galaxy Microsystems, w ramach której oferowane są przede wszystkim karty graficzne do PC właśnie rozwija przed nami swoją ofertę dla graczy, uzupełniając linię produktów o myszy, klawiatury i słuchawki.

Debiut na rynku akcesoriów dla graczy ma być wparty kampanią reklamową na naszym rynku, przewijającą się m.in. przez media społecznościowe. W niedalekiej przyszłości doczekamy się także innych urządzeń dla graczy – w tym monitorów.

W lutym na polskim rynku debiutuje mieniąca się barwami RGB mysz KFA2 Slider-01 z sensorem Instant A725F o rozdzielczości 7200 DPI oraz ośmioma programowalnymi przyciskami i przełącznikami Boyue. Cena detaliczna: 89,90 zł. Do kompletu – również rozświetlona podświetleniem RGB klawiatura KFA2 Stealth-03 z klikiem niebieskich przełączników Gaote i podkładka pod nadgarstki – wyceniona na 219 zł. Ostatni premierowy produkt dla graczy sygnowanym logo KFA2 to słuchawki KFA2 Sonar-04, wyposażone w pałąk z polimeru oraz podświetlenie RGB obudowy nauszników. W komplecie oprogramowanie do wirtualizacji systemu dźwiękowego 7.1 oraz mikrofon. Cena detaliczna: 129 zł.