11 bit Studios właśnie niczym wspomniany garson serwuje fanom produkcji Digital Sun konkretne DLC, które zadebiutuje na Nintendo Switch, Xboksie One i PlayStation 4 już 29 maja, czyli w drugą rocznicę wydania wersji podstawowej. Jesteś gotowy na kolejne przygody Willa i ponowne zebranie kilogramów lootu? No, ja myślę!

Between Dimensions – bo tak zostało zatytułowane rozszerzenie do Moonlightera – poszerza świat popularnej gry RPG o nowy, międzywymiarowy loch, w którym poradzą sobie tylko najodważniejsi z poszukiwaczy. Ponadto dotychczas dostępne dungeony zapełnią się nowymi przeciwnikami, bronią, zbrojami, pierścieniami i towarami, które możesz z zyskiem sprzedać w swoim sklepie.

Aby uzyskać dostęp do zawartości Between Dimensions, należy najpierw ukończyć podstawową grę. Niemniej jednak część z poniższej zawartości jest dostępna dla każdego posiadacza tytułu, bez naliczenia dodatkowych opłat. Są to m. in. nowy loch, kolejne rodzaje przeciwników i minibossów, nowy zestaw broni i zbroi, ulepszenia sklepu oraz klienci, a to przecież nie wszystkie dogodności, których lista przedstawia się naprawdę satysfakcjonująco.

Jeśli więc, moim wzorem, odnalazłeś się w produkcji hiszpańskiego developera, 29 maja już dzisiaj zaznacz na czerwono w kalendarzu.