Rysunki Michała „Śledzia” Śledzińskiego towarzyszą Pixelowi od samego początku. Jednoplanszowe opowieści stały się nieodłącznym elementem magazynu, kto wie czy również nie jednym z powodów, dla których czytelnicy sięgają po Pixela.

W serwisie wspieram.to ruszyła zbiórka funduszy na specjalne, zbiorcze wydanie 64 plansz z Pixela (ostatnia, 64 właśnie powstaje) w formie samodzielnego albumu zatytułowanego po prostu KDP 64+. Za 35 zł możemy stać się posiadaczami wydania cyfrowego, 50 zł będzie kosztować fizyczne wydanie.

Wydawca, Idea Ahead, przewiduje znacznie więcej nagród, bo za 70 zł można kupić KDP 64+ z Top Secret 55, za 90 zł – komiks i grę Liberated, za 120 zł – komiks + Driftland, albo combo: komiks + prenumeratę Pixela (ewentualnie w wersji komiks + prenumerata PSX Extreme). Przewidziano również nagrody specjalne (jedynie 10 sztuk) – odręczne rysunki Śledzia i (Uwaga!) dożywotnie prenumeraty PSX Extreme oraz Pixela, połączone z dożywotnią wejściówką na Pixel Heaven. Sami sprawdźcie ile to kosztuje, ale warto się pospieszyć – bo i takie zestawy bonusów są limitowane.

Podstawowy próg zbiórki to 24 000 zł, kolejne progi otwierają drogę do limitowanych wydruków z autografem Śledzia (32 000 zł), dodatkowej historii i powiększenia albumu do 92 stron (40 000 zł), twardej oprawu (40 000 zł) oraz niespodzianki wycenionej na 70 000 zł. Szczegóły na stronie projektu.