7 października do sprzedaży trafi gra karciana z serii DC Deck Building Game zatytułowana Wieczne zło. Dokładnie tak samo, jak komiks ze scenariuszem Geoffa Jonsa, w którym superbohaterowie przegrywają…

Pozostaje więc wcielić się ww jakiegoś superłotra, zbudować własną pulę bohaterów w z podstawowego zestawu kart lub dodatków i ruszyć do boju. Wieczne zło będzie debiutować w cenie 129,99 zł, w tym samym czasie pojawi się pierwszy dodatek – Łotrzy – za 59,99 zł. Podstawowa gra t łącznie 206 kart (106 w głównej talii, 36 startowych Ciosów, 16 startowych Bezsilności, 16 kart Kopniaków, 20 kart Słabości i 12 kart Superbohaterów). Plus 7 dużych kart Superłotrów i żetony. Czas rozgrywki szacowany jest na 75 minut, w zabawie może uczestniczyć od 2 do 5 graczy w wieku powyżej 14 lat. Karty Wiecznego zła można łączyć z Pojedynkiem Superbohaterów DC oraz innymi dodatkami z serii DC Deck Building Game. W grze wygrywa ten, który wykaże się największą bezwzględnością w atakowaniu i niszczeniu innych kart. Początek rozgrywki to raczej proste ciosy zadawane przeciwnikom, w trakcie rozgrywki gracze będą jednak powiększać swoją talię o nowe, silniejsze karty: ciosy, sprzęt i sprzymierzeńców. Za pokonanych Superbohaterów i karty zdobywane są Punkty Zwycięstwa, a wygrywa ten, kto zbierze ich najwięcej.

Dodatek Łotrzy zawiera postacie z Galerii Łotrów, czyli przeciwników Flasha z komiksów i serialu. Oczywiście dalej w konwencji graczy, odtwarzających rolę tych złych, walczących z dobrymi. Dodatek wprowadza mechanizm współdziałania, umożliwiający zagrywanie kart z talii przeciwników.

Pozostałe gry z serii DC Deck Building Game to m.in. Pojedynek Superbohaterów DC, dodatki Kryzys (nowe tryby gry – kooperacja i solo) i Strażnicy (wprowadzający do gry postacie z serii komiksów pod tym samym tytułem).