Po przeczytaniu tej wiadomości odpowiedz sobie na dwa pytania – czy jesteś naprawdę dobrym animatorem z odpowiednią wiedzą z zakresu produkcji 2D, oraz czy posiadasz doświadczenie w pracy nad formatami telewizyjnymi. Jeśli dodatkowo wychowałeś się na twórczości Janusza Christy, spróbuj swoich sił w rekrutacji, dokładając cegiełkę do serialu animowanego o dwóch wojach, powstającego w EgoFILM Studio!

Wymagań trochę jest, nie ma co ukrywać. Idealny kandydat powinien charakteryzować się bardzo dobrą znajomością programu Toon Boom Harmony (praca w wersji 17 – przyp. red.), posiadać umiejętność animacji klasycznej, oraz co tu dużo gadać – rysować, jak również komunikować się w języku angielskim. Gdybyś akurat podesłał CV i został wybrany do współpracy przy serialu opartym na klasycznym polskim komiksie, Twoimi zadaniami będzie dostarczenie wysokiej jakości animacji zgodnie z tygodniowym przydziałem, trzymanie stylu i poziomu animacji, jak również wprowadzanie poprawek zgodnie z otrzymanymi uwagami.

Nie znamy niestety poziomu oferowanego doświadczenia, ale wiemy, że CV-ki wraz z próbkami prac należy przesyłać na adres mailowy [email protected]. Na koniec dodajmy, że Polski Instytut Sztuki Filmowej przyznał serialowi dotację w wysokości 390 tys. złotych, za scenariusz odpowiadają Rafał Skarżycki i Maciej Kur, a za muzykę – Mikołaj Stroiński.