Zapowiedziano właśnie, że Just Die Already trafi również na konsole. Szalona gra, przepełniona czarnym humorem pierwotnie miała wyjść tylko na PC.

Armin Ibrisagic jest jednym z twórców Goat Simulatora. Pomimo tego, że założył on nowe studio o nazwie DoubleMoose Games, nadal pozostało w nim zamiłowanie do nieszablonowych gier. Najnowszy tytuł przygotowywany przez DoubleMoose Games to Just Die Already, czyli sandbox oparty na graniu… ludźmi w sędziwym wieku. Gracze będą mogli wcielić się w staruszka, który właśnie został wyrzucony z domu starców. Podstawowe pytanie związane z rozgrywką ma dotyczyć tego, jak teraz przetrwać w świecie, w którym inni chcą żebyśmy już umarli?

Sandbox jest nasycony czarnym humorem i a zabawa polega na wykonywaniu niebezpiecznych dla życia misji, w których nie brakuje eksplozji, płomieni, możliwości bycia porażonym prądem, bądź utraty kończyn. Rzeczy takie jak konieczność wystrzelenia się z katapulty (tak żeby na kimś wylądować) to fundamentalny rodzaj wyzwań możliwych do znalezienia podczas rozgrywki. Jest to po prostu gra stawiająca na szaloną zabawę i absurdalne żarty. Istnieje możliwość zabawy w pojedynkę lub w trybie multiplayer, do czterech osób. Just Die Already spotkało się z pozytywną reakcją (twórcy udostępniali wersję demo), więc zapowiedziano, że powstaną również wersje na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Pierwotnie miało być tylko wydanie na PC. Premiera gry jest przewidziana na 2021 rok. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Steam projektu.