Odrzutowy plecak zrobił karierę głównie w grach wideo. Teraz posiadacze ZX Spectrum mają kolejną okazję, by skorzystać z tego środka transportu.

W nowej grze na wzmiankowany mikrokomputer przyjdzie im sterować tytułowym bohaterem, który używając właśnie jetpacka zwiedza kolejne plansze, zbierając kryształy energii i unikając obcych. Kontakt z tymi ostatnimi, podobnie jak dotknięcie barier energetycznych umieszczonymi na platformach, podłogach, ścianach i sufitach, kończy się zgonem protagonisty, tak więc zadanie nie jest proste. Co gorsza, jetpack okazuje się urządzeniem wymagającym precyzyjnego sterowania. Początki będą zatem trudne! Na szczęście, by nie frustrować mniej uzdolnionych manualnie spectrumowców, autor zaproponował dwa poziomy trudności (przy czym nawet ten „łatwy” łatwy jest tylko z nazwy).

Wysiłek włożony w opanowanie i pokonanie gry zostanie wynagrodzony ciekawie zaprojektowanymi poziomami, wpadającym w ucho motywem muzycznym (szczególnie w wersji na komputer wyposażony w 128 kB pamięci RAM), a także radością płynącą z lotu. W końcu rzadko jest okazja, by polatać jetpackiem!