Wydawnictwo OpenBeta właśnie pochwaliło się kolejną książką w swoim bogatym portfolio – to tłumaczenie historii GTA, autorstwa David Kushner, nad którym pracował Bartosz Czartoryski.

Zamówienia przedpremierowe Jacked. Chuligańska historia Grand Theft Auto można już składać na stronie wydawnictwa OpenBeta, docelowo książka trafi na rynek 14 września 2022 r.

Jacked to opowieść o marzycielach z niewielkim doświadczeniem, którzy w prężnie rozwijająca się branżę gier wbili klin godny prawdziwych renegatów: grę o gangsterach, rapie, kontrowersyjną, rewolucyjną i jak się okazało – hitową. David Kushner zabierze nas w nieautoryzowaną przejażdżkę świecie największych graczy w branży gier wideo oraz ich zażartych hejterów, odkrywając nieznane historie ludzi tworzących produkt, który wpłynął na przynajmniej jedno pokolenie. Przeczytamy również o politycznych konsekwencjach wydania GTA oraz zajrzymy w boczne uliczki szkockiego miasta Dundee, gdzie narodziła się DMA Design.

Jacked. Chuligańska historia Grand Theft Auto w przedsprzedaży wyceniono na 44,99  zł, sugerowana cena detaliczna wynosi 59,99 zł.