4 listopada 2021 startuje Expert Summit 2021, największa polska konferencja, poświęconą technologiom Microsoft, która w tym roku odbędzie w się w formie wydarzenia online. Organizatorzy obiecują będzie wysoki poziom merytoryczny prezentacji technicznych.

Expert Summit 2021 skierowana jest do wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, designerów, devopsów, projekt managerów, projektantów baz danych specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez pracowników Microsoft, Microsoft MVP oraz kluczowe postacie z polskiej branży IT. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się wirtualne Targi Pracy IT oraz wirtualne Targi Usług IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie znajduje się w tym miejscu. Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Organizator spodziewa się ok. 2500 uczestników i serdecznie zaprasza do udziału wszystkich chętnych!