Gra studia KING Art Games może nie zapisze się złotymi zgłoskami w historii gatunku, ale zdecydowanie dostaliśmy ciekawy dieselpunkowy koncept ze znakomitymi modelami mechów.

Teraz Iron Harvest będzie stopniowo rozwijany. W ostatnich dniach wprowadzono dużą aktualizację, dodającą tryb o nazwie Drop Zone. Jego celem jest zgromadzenie jak największej liczby zapasów, które będzie zrzucane z powietrza na mapę. 17 grudnia za 3,99 dolara będzie można dokupić fabularne DLC, Rusviet Revolution (posiadacze Digital Deluxe oraz osoby biorące udział we wcześniejszym Kickstarterze dostaną je za darmo). Jak z samej nazwy wynika, odtworzona zostanie rewolucja wymierzona w cara, a do grona postaci dołączy sam Grigorij Rasputin.

To nie wszystko – już teraz można się zapisać na specjalny turniej, którego eliminacje odbywać się będą w dniach 28 i 29 listopada oraz 5 i 12 grudnia, finał zaś zaplanowano na 19 grudnia. Oznacza to, że w pierwszych dwóch terminach eliminacji będą mogły wziąć udział osoby nieposiadające gry, a instalujące demo, dostępne w okresie od 25 listopada do 1 grudnia.