Dawno nie było słychać o konfliktach w alternatywnej rzeczywistości 1920+? To najwyższy czas odkurzyć Iron Harvesta i jeszcze raz ruszyć do boju. W programie rozgrywek – m.in. nowy tryb gry.

Dieselpunkowe mechy, okopy i wyniszczające się nacje – RTS Iron Harvest ponownie otwiera się z pokaźną kampanią oraz 40 nowymi misjami w pierwszej z trzech planowanych, darmowych aktualizacji. Już dziś możemy grać na PC, wkrótce nowe elementy mają również zawitać na ekrany konsol do gier. Kampania na mapie da nam wgląd w zmiany układu sił pomiędzy walczącymi ze sobą nacjami, natomiast nowe scenariusze przełożą się na kolejne godziny walk. Co ważne – na polu boju pojawią się nowe mechy, wśród dodatkowych scenariuszy natkniemy się na misje polegające na zdobywaniu flagi i tradycyjnym niszczeniu kwatery głównej. Gracz może wybierać pomiędzy kilkoma konfiguracji mapy świata (z własnym taktycznym podziałem terytoriów i warunkami zwycięstwa). Każda mapa świata będzie oferować niestandardowy edytor kampanii, umożliwiający przygotowanie własnej kampanii. Dodatkowo dostajemy nową mapę do rozgrywek wieloosobowych (potyczek Forgotten Fortress), które zaprowadzą nas na niebezpieczną pustynię Arabii.

Iron Harvest jest już dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S i od premiery otrzymał mnóstwo darmowej oraz płatnej zawartości dodatkowej. Gra posiada polskie napisy i dubbing. Dostępna jest także do wyboru specjalna wersja dubbingu, w której jednostki każdej ze stron konfliktu oraz przypisani do nich bohaterowie, w tym ci reprezentujący Republikę Polanii, wygłaszają swoje kwestie w ojczystych językach.