Michał Cielecki, Adam Skorupa, Krzysztof Wierzynkiewicz – trzech twórców pracowało nad ścieżką dźwiękową Iron Harvesta, który wyraźnie oprócz charakterystycznej oprawy graficznej i oryginalnego uniwersum zyska również ciekawą i różnorodną oprawę dźwiękową.

Właściwie nie musimy specjalnie przedstawiać muzyków, których kompozycje pamiętacie z Shadow Warriora, Wiedźmina i Bulletstorma. O tym, czy przebiją swoje najlepsze osiągnięcia przekonamy się już niebawem, na początku września.

Tymczasem Deep Silver i KING Art Games publikują krótki dokument z wypowiedziami kompozytorów, którzy przybliżają nam swoją pracę włożoną w muzyczne zróżnicowanie frakcji występujących w Iron Harvest 1920+. Nie tylko usłyszymy miksturę klasycznych brzmień, chórów, bałałajek i elektroniki, ale będziemy mieli też okazję kupić wydanie soundtracku do Iron Harvest na winylu lub CD w sklepie Game Legends. Na krążkach znalazły się 22 utwory z 60 przygotowanych na potrzeby gry. Sumaryczny czas kompozycji muzycznych, ilustrujących świat Iron Harvest 1920+ to 85 minut.