KING Art Games i Prime Matter wypuszczają długo oczekiwaną przez fanów RTS-ów grę Iron Harvest Complete Edition na platformach PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S.

Jako pionier wypuszczający pierwszą wysokobudżetową strategię czasu rzeczywistego na konsole nowej generacji, KING Art Games przenoszą system sterowania na gamepad.

Iron Harvest Complete Edition zawiera wszystkie dotychczas wydane do wersji PC poprawki i aktualizacje. Ponadto dodatki Rusviet Revolution i Operation Eagle dadzą graczom szeroki wybór map i jednostek do walki w trybach jedno- i wieloosobowym. W niedalekiej przyszłości planowane są też dalsze ulepszenia bezpłatnej zawartości na wszystkich platformach oraz wprowadzenie obsługi kontrolerów do gier (padów) na PC.

Gra Iron Harvest jest już dostępna na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Na 2022 zaplanowane są natomiast cyfrowe premiery na PlayStation 4 i Xbox One. W wersji na konsole Iron Harvest oferuje polskie napisy i dubbing. Dostępna jest także do wyboru specjalna wersja dubbingu, w której jednostki każdej ze stron konfliktu oraz przypisani do nich bohaterowie (w tym ci reprezentujący Republikę Polanii) wygłaszają swoje kwestie w ojczystych językach.