Oprawa graficzna wystylizowana na strzelanki z lat dziewięćdziesiątych, szybka rozgrywka i dużo eksplozji. Gracze kochają takie tytuły, więc w 2021 roku doczekają się dodatku do Ion Fury.

Dla wielu z nas może być to zaskakujące, ale współcześni miłośnicy rozrywki elektronicznej nie szukają tylko i wyłącznie najlepszej grafiki oraz rewolucji pod względem rozgrywki. Wielu graczy chce staroszkolnych strzelanek, a skoro jest popyt, to musi pojawić się i podaż. W związku z tym boomer shootery wychodzą jak grzyby po deszczu, czasem powstają nawet do nich dodatki. Doskonałym przykładem jest Ion Fury: Aftershock. Gracze wcielą się w rolę Shelly „Bombshell” Harrison i udadzą się na tropikalną wyspę. Dodatek zapewni nowych wrogów do pokonania, a także możliwość eksperymentowania z kolejnymi rodzajami broni. Natomiast miłośnicy dużych prędkości ucieszą się z sekcji oferujących kierowanie poduszkowcem. Ion Fury: Aftershock zaoferuje zupełnie nowy tryb o nazwie Arrange, który da szansę namieszania w kampanii oryginalnej gry (zmiany dotyczą m.in. wrogów i uzbrojenia). Innymi słowy, tryb Arrange stanowi dodatkową wartość oferowaną dla chętnych, by jeszcze raz przejść podstawowe misje w Ion Fury.

Premiera dodatku jest przewidziana na lato 2021 roku. Ion Fury: Aftershock będzie dostępne na PlayStation 4, Xbox One, Switch oraz PC.