Z okazji dzisiejszej premiery gry LEGO Iniemamocni w warszawskim lokalu Kredkafe odbyła się kameralna impreza dla dziennikarzy z dziećmi. 

Przybyli przedstawiciele Polygamii, NaEkranie, Gram, Pixela i kilku innych redakcji. Na miejscu rozstawione były dwa stanowiska z grą, do każdego podłączono po dwa pady i siedząc na pufach, można było testować Iniemamocnych. Ale ponieważ zaproszone były dzieci, trzeba też było przygotować dla nich inne atrakcje. Malowanie twarzy, piaskownica na zewnątrz, koparka do piasku na pedały, mały domek w środku lokalu – wszystko to czyniło z Kredkafe solidną bawialnię.

W takich eventach nie chodzi o jakość jedzenia ani fanty, lecz o zorganizowanie czasu. Dlatego gdy CDP zrobił imprezę z okazji Vampyra w escape roomie, a wcześniej Kingdom Come: Deliverance w szkole sztuk walki bronią białą, to były pomysły a nie realizowanie jakiegoś korporacyjnego planu. Teraz także się udało, bo dzieciaki siedziały przez prawie 3 godziny, nie mogąc się wyrwać z ramion tego zacnego lokalu. Oraz jego profesjonalnej obsługi.