Tradycyjnie, na wstępie ostrzegamy przed typem rozgrywki z jakim będziecie mieli do czynienia – serwis IndieGala zaprasza nas w podróż do dziwnego świata, łączącego technologię i magię w proporcjach, które nie do końca podpowiadają nam, czy więcej w grze czarowania, czy logiki i techniki.

Inbetween Land to w gruncie rzeczy tradycyjna przygodówka obserwowana z perspektywy pierwszej osoby, w której wyruszany na poszukiwania zaginionej Mary, której duch nawiedza nas we śnie. Okazało się, że trafiła na lewitującą nad miastem, tajemniczą wyspę, dotychczas stanowiącą jedynie obserwowaną z daleka, atrakcję turystyczną.

Casualowa przygodówka HOPA oferuje na 52 malownicze lokacje, 19 wymagających łamania umysłu mini gier logicznych, trzy tryby trudności rozgrywki i cztery przerywniki fabularne ubrane w formę komiksu.

PS W tym samym serwisie możemy też aktualnie zdobyć za darmo inne casualowe przygodówki HOPA: Adam Wolfe, The Last Dream, Sonya oraz wisienkę na przygodówkowym torcie, czyli Agatha Christie – The ABC Murders.