Jeśli wieści o kolejnej części Indiany Jonesa, realizowanej przez Bethedsdę i MachineGames były dla was emocjonujące, to czas na… jeszcze więcej Gwiezdnych wojen w grach – jak zapowiada we wpisie na swoim blogu LucasFilm Games.

W centrum zamieszania jest również Ubisoft (wraz z Massive Entertainment), który zrealizuje dla LucasFilm Games przygodową grę akcji, toczącą się w otwartym świecie. Wprawdzie fani filmowej serii mają już jedną, Starą Republikę do zabawy, ale nikt chyba nie odmówi sobie przyjemności sprawdzenia, jak twórcy The Division i The Crew odnajdują się w gwiezdnowojennych klimatach. Współpraca z Ubisoftem oznacza jeszcze jedno – to będzie pierwsza gra sygnowana logo Star Wars, której nie stworzy Electronic Arts. Od niemal dekady. Oby był to krok w dobrym kierunku, bo fani Gwiezdnych wojen są wymagający.

Zamieszczony na Twitterze zwiastun filmowy składa się wyłącznie z logotypów poszczególnych firm zaangażowanych w produkcję i promocję gry. Można sobie darować jego oglądanie.