Deweloperzy Bossa Studios i wydawca Curve Digital opublikowali zwiastun filmowy gry swojej najnowszej gry, opowiadającej o gronie rybek.

I Am Fish to zabawa oparta na fizyce, w której czwórka rybich przyjaciół została rozdzielona. Każda ryba trafiła do innego miejsca, a zadaniem gracza będzie postaranie się o to, żeby przyjaciele mogli odzyskać swoją wolność. Pomogą w tym ich umiejętności, takie jak pływanie, latanie, turlanie się, a także przegryzanie się przez przeszkody. Złota rybka jest świetnym pływakiem, najlepszym spośród grona rybich przyjaciół. Rozdymka tygrysia jest trochę powolna, ale za to potrafi się toczyć jak kula i tym samym może sobie poradzić na lądzie. Pirania jest mistrzem w gryzieniu przeróżnych rzeczy, co również może się okazać całkiem przydatne. Latające ryba z kolei potrafi… latać, a to będzie niezastąpioną pomocą w ucieczce.

Gra ma trafić na PC, Xbox One, Xbox Series S i X latem tego roku. Demo zostało zaplanowane na 16 czerwca 2021 r. Więcej informacji na temat I Am Fish znajduje się na oficjalnej stronie Steam.