@Sufferosa www.instagram.com/sufferosa to pierwsza interaktywna seria na Instagramie autorstwa duetu The Kissinger Twins. W rolach głównych Ryszard Ronczewski, Beata Tyszkiewicz, Maciej Kozłowski oraz Ewa Szykulska.

Tematycznie @Sufferosa to thriller oraz satyra na kult piękna i młodości we współczesnym świecie. Główny bohater detektyw Ivan Johnson szuka zaginionej kobiety. Śledztwo doprowadza go do kliniki profesora Carlosa von Brauna, który zajmuje się eksperymentalnymi zabiegami odmładzającymi. W tym miejscu zaczyna się część interaktywna – widz staje się detektywem i zaczyna samodzielnie odkrywać historię. Jego celem jest odnalezienie uwięzionej w klinice kobiety oraz rozwiązanie zagadki wiecznej młodości.

@Sufferosa to artystyczny, niekomercyjny projekt duetu reżyserskiego The Kissinger Twins (Dawid Marcinkowski, Katarzyna Kifert). Jest to innowacyjna seria interaktywna zaprojektowana specjalnie na Instagram, łączy ona oryginalny materiał filmowy z samplami z klasycznego kina, literatury oraz elementami gier przygodowych. Na ścieżce dźwiękowej usłyszycie między innymi Glass Candy, Sonic Youth oraz Ściankę.

Obserwuj serię na Instagramie. Czekają na Ciebie filmy, zdjęcia, Insta Stories oraz IGTV. Akt I dostępny jest na @sufferosa www.instagram.com/sufferosa Projekt tylko w wersji angielskiej.

The Kissinger Twins to duet reżysersko-artystyczny. Dawid Marcinkowski i Katarzyna Kifert są autorami nagradzanych projektów interaktywnych oraz filmowych dla Channel 4, Samsunga, Expedii, Philipsa oraz projektów eksperymentalnych, między innymi zwycięzcy Webby Awards “The Trip” oraz finalisty SXSW “Forget Me Not”. www.kissingertwins.com