Dwa lata po swojej premierze na komputerach osobistych i łącznej sprzedaży miliona (!) kopii na wszystkich platformach, tytuł trafił na konsolę Nintendo Switch. Teraz nawet spacerując z dzieckiem będziesz mógł odnawiać mieszkanie.

Grę miałem sposobność zrecenzować w wersji na konsolę PlayStation 4. Do zapoznania się z tekstem zachęcam o tyle, że wskazuję tam dwa różne punkty widzenia na ten sam produkt. Który wyrażasz Ty, trudno stwierdzić, jednak pamiętaj, że zakup House Flippera jest obciążony pewnym ryzykiem; w grze możesz się zachować, ale równie dobrze jest to produkcja z którą będziesz się mijał szerokim łukiem. Bez względu na to, na jaki hardware została wydana.

Gra została w e-shopie wyceniona na regularną cenę 100 zł, chociaż do 19 czerwca dostępna jest o 15 zł taniej. Przyjdzie Ci w niej burzyć ściany, odrestaurować podłogi, malować wnętrza, przeprowadzać renowację, kupować nowe wyposażenie – słowem, robić wszystko co przełoży się na sprzedaż wybranego domu po atrakcyjnej cenie, na którą oczywiście składają się również poniesione koszty naprawy.