Tegoroczna edycja Revision to okazja do zaprezentowania własnych gier w tradycyjnie rozgrywanym podczas party konkursie. Nie jest zaskoczeniem, że większość gier krąży wokół tematyki pandemii – natomiast niewątpliwie warto sięgnąć po Hospital Heroe – udostępnioną za darmo grę zręcznościową, której akcja rozgrywa się w szpitalu.

Jako dzielny sanitariusz, wyposażony w ograniczone zasoby wybuchowego papieru toaletowego wyruszamy do sal szpitalnych na nierówny bój z wirusami. Rozrzucając rolki po łóżkach pacjentów sprawimy, że wyzdrowieją. Trafiając w pałętające się po szpitalnych korytarzach wirusy powodujemy ich zniknięcie. Inne cele, jak zakażone fragmenty podłogi, usuwamy miotając papierem, który w zetknięciu wybucha, zupełnie tak samo jak w Bombermanie. Warto uważać, by nie znaleźć się w zasięgu ognia piekielnego papieru toaletowego, zbierać rozrzucone po szpitalu maseczki, a przede wszystkim dbać o zdrowie pacjentów. Będą też i nerwowe sytuacje, kiedy wirusy przepuszczą zmasowany atak. Grę za darmo możemy pobrać z serwisu itch.io.

Za stworzenie tego miniaturowego, piksel artowego dzieła odpowiadają: Bitch, Gizmo i Muhmac. A gra się w to cudo z online’owego Revision 2020 doskonale.