Twórcy gry informują o bezpłatnych aktualizacjach z dodatkową zawartością w przeznaczonym do rozgrywek sieciowych Hood: Outlaws & Legends.

W planowanej na maj grze będziemy mogli bawić się ze znajomymi w trybie kooperacji. Gracze będą rywalizować z inną grupą ludzkich przeciwników, dodatkowo trzeba jeszcze uporać się z zadaniem głównym oraz walczyć z przeciwnikami sterowanymi przez SI. Właśnie dlatego twórcy proponują określenie rozgrywki w Hood mianem PvPvE. Infiltrowanie fortec i równoczesna, baczna uwaga na innych graczy? Brzmi jak dobra zabawa, ale twórcy już teraz udostępniają nowy trailer, w którym informują o planach na urozmaicenie wspomnianej zabawy. Zwiastun o nazwie Post Launch & Year 1 Pass, skupia się na bezpłatnej treści, która będzie regularnie dodawana w aktualizacjach. Konkretnie chodzi o nowe postacie, mapy, tryby rozgrywki, specjalne wydarzenia i więcej. Zaplanowano także Seasonal Battle Passes ze specjalnymi skórkami, ale trafi to w ręce osób kupujących wydanie gry Year 1 Edition. Tytuł wygląda ładnie, a sam pomysł na panujące w nim zasady jest ciekawy, więc pozostaje tylko czekać na zbliżająca się wielkimi krokami premierę.

Hood: Outlaws & Legends trafi na PC, Xboxa Series S i X, Xboxa One, PlayStation 5, PlayStation 4. Premiera jest przewidziana na 10 maja 2021 roku. Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie Steam.