Kolejny zwiastun filmowy gry Hood: Outlaws and Legends zdradza nieco nowych informacji oraz przedstawia fragment rozgrywki.

Gra sieciowa umożliwi nam zabawę w trybie kooperacji, w której powalczymy nie tylko z przeciwnikami AI, ale również z innymi graczami. Sugerowane określenie dla tego tytułu to PvPvE, ponieważ jedna drużyna złożona z ludzi będzie rywalizować z drugą, a do tego skupi się na pokonywaniu komputerowych przeciwników. Czy jest to przepis na dobrą zabawę? Wydaje się, że to możliwe. Sama zabawa w infiltrowanie fortecy może być przednia, a konieczność uważania na przeciwną drużynę tylko doda emocji. Najnowszy trailer pokazuje, że różne klasy postaci umożliwią dopasowanie styl rozgrywki do preferencji graczy. Przykładowo – średniowieczny snajpera zdejmie każde zagrożenie z dużej odległości, a wszystko za sprawą długiego łuku. Nie zabrakło też zabójcy, który jest mistrzem skradania się, korzystającym między innymi z granatów dymnych. Jeżeli natomiast ktoś nie ma ochoty pozostawać w ukryciu, wtedy warto zainteresować się klasą przerośniętego wojownika z ogromnymi pokładami siły.

Każdy kto zastanawia się nad tym, czy wśród złodziei można doszukać się honoru, będzie mógł znaleźć odpowiedź już 10 maja. Gracze korzystający z opcji przedsprzedaży będą mieli wcześniejszy dostęp i uruchomią grę już 7 maja. Hood: Outlaws and Legends trafi na console Xbox Series S i X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz PC. Więcej informacji na temat gry znajdziemy się na oficjalnej stronie Steam.