Nieszablonowa gra karciana wykorzystuje elementy rozszerzonej rzeczywistości oraz… piłkę nożną, której rozgrywek brakuje obecnie wszystkim fanom reprezentacji.

Tymczasem, dzięki grze HoloStix autorstwa VMS Media, będziesz mógł w domowym zaciszu rozegrać własny turniej piłkarski, nie zważając na nic, poza obecnością zimnego piwka w lodówce. Celem gry jest wyłonienie najlepszej drużyny spośród 24 zespołów i zdobycie pucharu, czego dokonać będziesz mógł w pojedynkę, ale równie dobrze dopraszając 5 graczy. Oczywiście, nie z pustymi rękami.

Aby jednak stworzyć namiastkę pozytywnych emocji sportowych, niezbędne będzie dołożenie grosza do jej powstania, co uczynisz klikając w link. Na platformie Wspieram.to projekt już wylądował, dzięki czemu możesz dołożyć cegiełkę w kwocie już nawet 10 zł, co przełoży się na testowy dostęp do gry w wersji beta, przedpremierowe sprawdzenie jej jakości i stabilności oraz otwieracz do butelek w kształcie kapsla. A gdzie dopiero fanty za 99 zł!

Inspiracją dla VMS Media była kultowa gra w kapsle, którą została zaadaptowana do współczesnych czasów i odpowiednio połączona z rozszerzoną rzeczywistością. Jeśli zatem chcesz pokazać młodzieży jak niegdyś wyglądało wspólne spędzanie czasu z podwórkowymi znajomymi, a w domu brakuje Ci kart piłkarskich, to używając trenerskiej nomenklatury – atakuj! Wsparcie produktu zakończy się 10 czerwca. Docelowa organizatorzy zbiórki społecznościowej zamierzają zebrać 185 000 zł.