Już 24-25 listopada w Warszawie odbędzie się kolejna edycja HackYeah – największego stacjonarnego hackatonu na świecie.

Na uczestników, których organizator oczekuje ponad 2 500, czekać będą zadania z 3 głównych kategorii – Zdrowie, Finanse i Inwestycje i Edukacja oraz zadania specjalne przygotowane przez partnerów HackYeah. Pula nagród to aż 250 000 złotych i ciągle rośnie! Rezerwacja darmowych przejazdów pociągiem trwa do 22 października.

Organizatorzy HackYeah wiedzą, że niełatwo jest zorganizować dojazd dla całej ekipy, dlatego razem z partnerem – PKP Intercity – przygotowali coś specjalnego dla wszystkich uczestników: darmowy przejazd pociągiem z 10 miast Polski prosto do Warszawy!

Dojechać do Warszawy możecie z: Krakowa, Gdyni, Białegostoku, Poznania, Wrocławia, Rzeszowa, Katowic, Lublina, Bydgoszczy i Łodzi!

Co zrobić, żeby dostać darmowy przyjazd?

  • Zarejestruj się na HackYeah: największy stacjonarny hackathon na świecie!
  • Wybierz miasto, z którego chcesz dojechać
  • Zarezerwuj miejsce w wybranym pociągu na stronie:  https://hackyeahtrains.evenea.pl

Na zarezerwowanie miejsc w pociągu macie czas tylko do 22 października!

Jakie zadania czekają na uczestników HackYeah?

Uczestnicy pod okiem mentorów będą musieli znaleźć rozwiązanie wybranego problemu z trzech głównych kategorii:

  • Zdrowie – Partner: Ministerstwo Zdrowia
  • Finanse i Inwestycje – Partner: Ministerstwo Finansów
  • Edukacja

Czy będzie to stworzenie działającej platformy do zdalnej komunikacji z lekarzem? Gra VR pomagająca dzieciom w nauce biologii? Innowacyjny system usprawniający operacje bankowe, czy coś zupełnie szalonego? Nie ma limitu! Wszystko zależy od waszej kreatywności!

Czy może być coś lepszego niż rozwiązanie któregoś z tych ważnych problemów? Tak! W każdej z tych kategorii Partner daje uczestnikom możliwość wygrania 10 000 złotych!

Dodatkowo partnerzy HackYeah przygotowali zadania specjalne:

  • OPEN THE BANK BY PKO BANK POLSKI

Pomóż stworzyć system, który będzie analizował zachowania bankowe klientów, ich potrzeby finansowe i wydatki! Najlepszy zespół może liczyć na nagrodę o wysokości 60 000 złotych oraz szansę zweryfikowania swojego rozwiązania w banku PKO!

  • CYBERSECURITY – zadanie przygotowane przez Wojsko Polskie z pulą nagród wynoszącą 60 000 złotych

Jak zapewnić bezpieczeństwo sieci w bankach i szpitalach? Jak powstrzymać ataki hackerskie na lotniskach i elektrowniach atomowych? Te i więcej problemów możecie rozwiązać angażując się w zadanie Polskich Sił Zbrojnych!

  • Hardware Hacking pod okiem Horus energia – do wygrania 50 000 złotych

Zniszcz agregat przygotowany przez Horus energia, przejmij kontrolę nad urządzeniem, uruchom oświetlenie i syreny, spowoduj eksplozję lampy!

  • WIN with LOTTO! z nagrodami sięgającymi 25 000 złotych.

Stwórz grę losową opartą na geolokacji! Wprowadź system nagradzający zaangażowanie uczestników  z jasnymi komunikatami. Pamiętaj, że w grach losowych liczy się szczęście graczy!

Jak zarejestrować drużynę?

Wystarczy wejść na stronę www.hackyeah.pl i zgłosić się w zakładce REGISTER. Za udział zapłacicie tylko 49 PLN i co najlepsze, wszystkie dochody z biletów zostaną przeznaczone na wsparcie Szkoły 3.0 – organizacji zajmującej się informatyczną edukacją dzieciaków z domów dziecka w Krakowie!

Martwisz się, że nie masz zespołu lub potrzebnych umiejętności? Specjalnie dla Ciebie organizator przygotował przestrzeń w której możesz znaleźć członków zespołu i ludzi z umiejętnościami, których potrzebujesz! A to wszystko pod okiem doświadczonych mentorów!

Po więcej informacji zajrzyj na Facebooka i na stronę wydarzenia!

Patronami wydarzenia są PKO Bank Polski, Orlen, VISA, CPPC,, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Zdrowia, Polskie Siły Zbrojne, GovTech, AVIVA, Horus Energia, Bosch, PKP Intercity oraz Lotto Totalizator Sportowy.