Są wśród nas wielbiciele gier rytmicznych? Tych niezwykłych zręcznościówek, w których rytm nadaje muzyka, a precyzja dotknięć bywa równie ważna jak spostrzegawczość.

Studio Rayark Games przez najbliższe kilka dni rozdaje swoje topowe produkcje, stawiające na melodię, rytm i mangowa oprawę graficzną. Deemo w wersji Reborn to zremasterowana edycja zręcnzościówki 2D, która w nowej wersji zyskała oprawę 3D, wiodąc nas przez świat pianisty Deemo grającego w domach wewnątrz drzew. Z nieba pewnego dnia spada dziewczynka, która straciła pamięć, teraz świat pełen zagadek i tajemnic czeka na odkrycie. W grze odnajdziemy ponad 60 klasycznych melodii.

Cytus II wrzuci nas dla odmiany w świat przyszłości – to cyberpunkowa wizja, w której ludzie cały czas połączeni są z globalną siecią. Pewnego dnia, ukrywający swoją tożsamość, legendarny DJ Æsir zaprasza graczy do zabawy w turnieju, nagrodą jest okazja zobaczenia prawdziwej twarzy zagadkowej postaci. W bazowej wersji gry mamy dostęp do ok. 35 utworów.