Dr Śledziu na pewno jest z was dumny. Efekt trwającej jeszcze przez 3 dni zbiórki zbliża się o kwoty niemal 70 000 zł. Blisko, bo do ostatniego progu zostało już naprawdę niewiele. Tymczasem zdobywcy Komiksów Do Pixela zasłużyli już na wydanie w twardej oprawie, powiększone z 64 do 92 stron oraz grę: Driftland: The Magic Revival.

Na 92 stronach, oprócz 64 historii znanych już jednoplanszówek z Pixela – znajdzie się także 16-stronicowy epizod z crossoveru: świata KDPxOśiedla Swoboda, w którym Niedźwiedź i Smutny spotykają mistrza gry w Komumony. Podobno to taka aplikacja, popularnej wśród patriotycznej młodzieży rządowej. Wszystkiego najdziwniejszego życzy nam Śledziu, a my się tak już powoli zastanawiamy, co znajdzie się na pozostałych 12 stronach i jak to będzie… złożyć czytelnikom 650 podpisów oraz czy to możliwe na przykład w jeden dzień (pewnie powstanie o tym odrębny rozdział KDP).

Jeśli chodzi o polskie komiksy, Śledziu właśnie jest świadkiem jednego z najważniejszych sukcesów w swojej karierze – jego kresce zaufało niemal siedmiuset czytelników, wykładając na produkcję KDP ponad 64 000 zł. Do końca kampanii zaledwie 3 dni, do zebrania pozostało niecałe 6000 zł. Uda się?

Was też zastanawia ten strój SuperŚledziu-Mena?