Modderzy robią masę fajnych rzeczy, więc czasem warto rzucić na nie okiem. Co powiecie na superbohatera zwalczającego zło w Los Santos?

Zdolny modder stara się zamienić GTA 5 w nową odsłonę gier o Batmanie. Tym razem nie chodzi tylko o podmianę wyglądu postaci, ponieważ JulioNIB przygotował specjalne animacje. Dzięki temu biegając po dachach, będzie można poczuć się jak prawdziwy rycerz mroku. Jest nawet motyw strzelania linką z hakiem oraz wykorzystywania peleryny do szybowania w powietrzu.

Gdyby JulioNIB posiedział nad tym trochę dłużej, może okazałoby się, że faktycznie można przeżyć ciekawą historię związaną z najnowszymi przygodami Batmana, ale o dziwo w Los Santos? Wystarczyłoby kilka specjalnie przygotowanych questów, jeszcze trochę więcej ruchów i gadżetów… Oczywiście łatwo powiedzieć, ale warto pamiętać, że ostatecznie takie rzeczy kosztują masę pracy. Ponadto w każdej chwili mogą zostać zdjęte ze względu na ewentualne zgrzyty z prawami autorskimi. Nie zmienia to jednak faktu, że dotychczasowe efekty pracy moddera wyglądają ciekawie.