Do premiery odrestaurowanej wersji gry jeszcze sporo czasu, więc na przystawkę dostaliśmy aktualizację tytułu na Steam oraz GOG.

Wygląda na to, że w trwającym obecnie (i oby jak najdłużej!) „renesansie” klasycznych strzelanek można zauważyć wyścig dwóch wydawców, którzy rywalizują o przepełnione nostalgią serca osób wychowanych na FPS-ach lat 90. W jednym narożniku mamy 3D Realms, które wydało na rynek Ion Fury, dopracowuje dostępny obecnie w Early Access Wrath: Aeon of Ruin, oraz zapowiedziało remaster Kingpina. Drugim z zawodników jest Nightdive Studios, które odpowiedzialne jest m.in. za remastery dwóch pierwszych Turoków, nową edycję Strife, czy remaster Blood.

Ci drudzy postanowili dziś dodatkowo podbić stawkę zapowiadając to, o czym zamarzyło wiele osób po zapowiedzi ww. Kingpina, czyli remaster SiN. Niestety szczegółów póki co brak, ale w ramach zachęty Nightdive Studios wydało właśnie aktualizację starej wersji tytułu dostępnej na Steam oraz GOG. Najważniejsze co przyniosła aktualizacja to dodatek Wages of Sin*. Oprócz tego m.in. poprawiono usterki, dodano obsługę dodatkowych rozdzielczości 16:9, przywrócono elementy, które zniknęły w ramach ocenzurowania itd. Pełną listę zmian można znaleźć tutaj.

Pozostaje nam poczekać na więcej informacji, a do tego czasu zobaczcie zwiastun złożony z elementów starej wersji, który pojawił się dziś razem ze wspomnianą łatką:

*To w przypadku wersji na Steam, bo na GOG dodatek Wages of Sin dostępny był już od dawna.