Kto by pomyślał, że tak szybko przyzwyczaimy się do obecności GOG-a na polskim i wszelkich obcojęzycznych rynkach. Nie dosyć, że Good Old Games przeszło totalny lifting, przechodząc od serwisu odkurzającego stare przeboje (pod DOSBoxem) do marki dziś równie dobrze rozpoznawalnej, jak konkurencyjne serwisy oferujące gry w cyfrowej dystrybucji, to… GOG wciąż robi to w swój, unikalny sposób. Bez DRM-ów i z coraz bardziej użytecznym GOG Galaxy.

Skoro GOG w nietypowy sposób uczcił swoje okrągłe, jedenaste urodziny, to my również przykładamy się do życzeń dla całej ekipy w nieszablonowy sposób: oby GOG-owi wybiło tyle urodzin, ile gier udało się ekipie GOG-a zebrać w tym i przyszłych latach w całym serwisie.

Pewnie chcecie się w końcu dowiedzieć na co warto w trakcie urodzinowej promocji zapolować w GOG-u? Ekipa GOG-a najmocniej przeceniła The Bureau: XCom Declassified (do 17,19 zł) oraz XCOM: Enemy Unknown Complete Pack (25,89 zł). Na duże przeceny możemy liczyć również w przypadku Bioshocka Infinite Complete Edition (59,29 zł) oraz poprzednich części (po 21,49 zł za edycje Remastered). 75-procentyowe zniżki obowiązują również na gry z serii Close Combat, Dungeon Keeper, Gothic oraz Heroes of Might & Magic. Wiele klasyków (najstarsze X-COM-y i Syndicate) kupimy za niecałe 5 zł. Wisienką na tym urodzinowym torcie są przecenione Baldurs Gate’y i Planescape Torment oraz Wiedźmin 3 GOTY za niecałe 45 zł. I kto tu ma urodziny? GOG, czy my? Urodzinowe przeceny potrwają do 7.10.2019 r. do godziny 15:00. Dziękujemy zespole GOG.