Po tym, gdy boska moc podzieliła się między siedem tajemniczych masek, zapanował chaos na świecie. Gracz wciela się w ucieleśnienie Talaal’a – ostatniej maski Boga. Szybko jednak znajdujemy odpowiedniego nosiciela, potrzebującego wchłonąć całą energię. Nie przypuszczał on wprawdzie, że od teraz uwięziony zostanie w centrum wojny wydającej się niemożliwą do przetrwania…

W tym szybkim twin stick shooterze walczymy z diabelskimi potworami oraz trudnymi do pokonania bossami w wieloetapowych bitwach. Przed wyruszeniem na pojedynek dostosowujemy wyposażenie, a także tworzymy potężne kombinacje umiejętności (ponad 40 unikalnych technik do odblokowania), niezbędne do wyeliminowania silnych przeciwników. Musimy również wiedzieć, że czas w Godstrike jest najważniejszy, bo wraz z upływem sekund skraca się pasek zdrowia naszego bohatera. Rozwijaj więć zawrotne prędkości w walce, zmierz się z niebiańskimi bestiami lub dołącz do towarzyskiej rywalizacji w trybach Arcade, Challange i Twitch.

Deweloper – studio OverPowered Team – zapowiedział datę premiery gry na 15 kwietnia 2021 roku na komputerach PC (Steam) oraz konsoli Nintendo Switch.