Koneserzy niestandardowych potraw i gier z gatunku zarządzania biznesem już 21 kwietnia 2022 r. będą mogli wyruszyć na kulinarną przygodę, jakiej jeszcze nie było, w szalonym symulatorze gotowania.

Gracze dostaną możliwość zamordowania i zamienienia swoich klientów w przepyszne składniki, jednocześnie rozwijając swój biznes i szukając przepisu na najwspanialszego burgera w galaktyce. Na początek dostaniemy wersję na PC, natomiast konsole PlayStation, Xbox i Nintendo Switch doczekają się Godlike Burgera w późniejszym terminie.

W grze Godlike Burger gracze wcielają się w postać ekscentrycznego szefa kuchni, którego najcenniejszymi składnikami są… jego klienci – kosmici. Dąży on do stworzenia najsmaczniejszych i najbardziej niezwykłych burgerów we wszechświecie przemierzając galaktykę w latającej kosmicznej jadłodajni w poszukiwaniu nowych inspiracji. Gracze muszą zdobywać nowe składniki (to znaczy: zwabiać klientów w pułapki, a następnie zamieniać ich w kotlety), zarządzać swoją restauracją i unikać złapania. Dostosowując się do preferencji klientów w zakresie różnych rodzajów mięsa, ulepszając kuchnię i swoje menu, poprawiają reputację swojej restauracji, dzięki czemu mogą pozwolić sobie na podróże na nowe planety. Nie powinni jednak pozostawiać zbyt długo w jednym miejscu, ponieważ kosmiczna policja zawsze wypatruje szalonego kucharza z zakrwawionym tasakiem.