…i pluszowa koza w edycji specjalnej Goat In A Box. Chciałbym rzec, że nie symuluje się kozy dwa albo i trzy razy (zaraz, zaraz, ktoś tu zgubił drugą część), bo grozi to przeskokiem w myśleniu i coraz bardziej odczłowiecza, jednak widząc popularność całej serii – trudno nie odnieść wrażenia, że ten chaosu z kopyt i zniszczenie nam się po prostu należy.

17 listopada 2022 r. posiadacze PC i konsol zmierzą się z chęcią rozsiewania zniszczenia raz jeszcze. Studio Coffie Stain North wraz z wydawcami (Coffie Stain Publishing i Koch Media) zapowiadają premierę Goat Simulatora 3 oraz ujawniają zawartość fizycznej edycji specjalnej Goat In A Box. W gruncie rzeczy to bezpośrednia kontynuacja Goat Simulatora – symulatora siania chaosu w koziej skórze. Gra zostanie wydania 17 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series S i X. Do dyspozycji – otwarty świat na rozległej wyspie San Angora, z Pilgorem w roli głównej. Na pastwisku ma być tez nieco zagadek do rozwikłania, ale i sporo do stratowanie.

(zwiastun z kozimi wymionami oglądacie na własną odpowiedzialność)


Specjalna edycja Goat In A Box będzie zawierać oprócz kopii gry: kozie pudełko, pluszową kozę, steelbooka, 3 pocztówki, dwustronny plakat oraz (w formie cyfrowej) – ścieżkę dźwiękową, zremasterowane wersje skórek z dodatków Old School Pilgor, MMO, GoatZ, Waste of Space, PayDay i pliki do drukowania kóz w wersji 3D (tylko na PC).

„Jest takie przysłowie, żeby nie bić martwego konia, ale nikt nie wspominał o kozach, więc z radością ogłaszamy datę premiery Goat Simulator 3! Nie powiedziałbym, że jesteśmy «dumni», że Pilgor powróci w listopadzie, ale tak właśnie się stanie. A że o tej porze roku i tak nie ma za dużo powodów żeby wychodzić z domu, można zostać i grać w nowy symulator kozy.” – Santiago Ferrero, Creative Director w Coffee Stain North