Przez wieki ludzka technologia rządziła na powierzchni, a głębsze tajemnice Ziemi pozostawały nieodkryte. Pewnego dnia odkrycie nowej formy energii przywołało pradawne bestie. Tytanów, którzy muszą walczyć z ludzkością – i między sobą – o dominację nad światem, pozostawiając po sobie jedynie zniszczenie.

Wieloosobowa bijatyka malezyjskiego studia Passion Republic Games umożliwi graczom wcielenie się w siejące spustoszenie gigantyczne potwory lub przeciwnie – w dzielnych bohaterów polujących na potwory. Odkryjemy historię powstania i perypetie tytanów w trybie Clash of the Titans, rzucimy wyzwanie przeciwnikom z całego świata dzięki opcji Hall of the Alphas, a także skonfrontujemy się ze znajomymi, wybierając wariant Multiplayer Mayhem. Podczas pojedynków zaplanujemy nasze ataki, użyjemy chwytów i uderzeń specjalnych, zablokujemy ciosy nieprzyjaciół oraz ujawnimy swoją ostateczną formę przeraźliwego tytana S-Class. Rozpętamy demolkę, chaos i terror przywołując błyskawice z nieba, używając wieży radiowej jako maczugi lub zmieniając całą dzielnicę miasta w potężną kulę śnieżną.

„Wierzymy, że poprzez naszą podróż w tworzeniu gier i dzielenie się zdobytą wiedzą, możemy nieustannie inspirować i dawać nadzieję na rozwój społeczności. Nie możemy się doczekać, aż przyjaciele i rodziny z całego świata zasiądą razem na kanapie i zobaczą naszą pierwszą grę – GigaBash.” – deweloperzy Passion Republic Games

Data premiery GigaBash została zaplanowana na 2022 rok na komputerach PC (Steam) oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.