Abonenci usług Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate otrzymają w marcu czasowy, darmowy dostęp do czterech gier w ramach Games with Gold.

Użytkownicy Xbox One oraz Xbox Series X/S wcielą się w nieposkromionego najemnika w Warface: Breakout, pokierują mechem walcząc z watahą szaleńczych lam w Vicious Attack Llama Apocalypse, a dzięki możliwości wstecznej kompatybilności powstrzymają siły rebeliantów generała Mordena w trzeciej części Metal Slug i poznają reguły panujące na morzu w Port Royale 3.

Warface: Breakout (od 1 marca do 31 marca) jest pierwszoosobową strzelanką taktyczną, w której konkurujące ze sobą drużyny eliminują przeciwników i realizują cele misji. Główne zadanie to podłożenie i zdetonowanie ładunku wybuchowego lub zneutralizowanie zagrożenia.

Vicious Attack Llama Apocalypse (od 16 marca do 15 kwietnia) to dynamiczny FPS typu twin-stick, w której sterując potężnym mechem przedzieramy się przez hordy rozwścieczonych lam, pragnąc pokonać wielkiego Llamanatiego.

Metal Slug 3 (od 1 marca do 15 marca) opowiada o losach komandosów Marco i Tarmy oraz wrogiego, wiecznie groźnego generała, chcącego zdobyć dominacje nad światem. W tej dwuwymiarowej strzelance pokonamy masę wrogów i wysadzimy w powietrze wiele budynków i pojazdów.

Port Royale 3 (od 16 marca do 31 marca) jest strategią ekonomiczną, w której wcielając się w rolę młodego kapitana statku morskiego tworzymy własne imperium od podstaw. Niebezpieczne wyprawy, handlowanie cennymi przedmiotami, plądrowanie i podbijanie miast są tu na porządku dziennym.