Taktyczne potyczki rozgrywane w turach i dużo broni palnej. Czego chcieć więcej? Na pewno dobrej drużyny i ekwipunku, ale na to trzeba sobie zapracować.

Project Haven to gra taktyczna, w której położono duży nacisk na działania naszej wyspecjalizowanej drużyny najemników. Jakie misje nas interesują? Oczywiście tylko te, w których ryzyko jest wysokie, a zapłata wyjątkowo motywująca. Dowodzimy ekipą o nazwie Steel Dragons i próbujemy przetrwać w surowej rzeczywistości, jaką zafundowało nam Haven City. Nie brakuje tu przestępców i skorumpowanej władzy, a przekonamy się o tym w trakcie potyczek opartych na systemie turowym. Warto zaznaczyć, że można grać zarówno samodzielnie, jak i w trybie kooperacji. Gra stawia na taktykę i w sporej mierze przypomina chociażby XCOM 2. Deweloperzy studia Code Three Fifty One podzielili się zapisem z rozrgywki, na którym widać sporo akcji.

Premiera gry została zaplanowana na 2022 rok. Więcej informacji na temat Project Haven znajduje się na oficjalnej stronie Steam.